ЗНАЙДЕНО 221 ГОТЕЛЬ

10 3 відгуки
Mulia Villas
Індонезія, Балі (острів)
Опис готелю Місцезнаходження: Знаходиться в безтурботних межах затоки Нуса Дуа, з пляжами з білого піску і місцевими пам'ятками в хвилинної доступності. Зручно розташований у 9 милях / 15 км, 30 хвилинах від аеропорту Нгура-Рай. Кількість номерів: У складі - 108 вілл, від односпальні до складається з шести спалень Особняка Mulia. Ці багато оформлений вілли, до кожної з яких приставлений свій лакей, мають своїм унікальним характером в усьому, від оформелнія житлових приміщень до власного саду і ультра-ексклюзивних басейнів гідротерапії.
10 1 відгук
Dampati
Опис готелю Один з кращих варіантів, обраних нами в місті Санур. До пляжу можна дійти всього за 3 хвилини. Традиційні балийские вілли Dampati класу 4 зірки розташовані посеред тропічного ландшафту, всього в 3 хвилинах ходьби від пляжу Сегар. До послуг гостей вілли з кабельним телебаченням і добре обладнаній міні-кухнею, відкритий басейн, цілодобова стійка реєстрації, щоденне прибирання, безкоштовний WiFi в зонах загального користування. Вілли Dampati знаходяться в 15 хвилинах їзди від балийской столиці - міста Денпасара.
10 1 відгук
Guest House Sanur
Опис готелю Гостьовий будинок Sanur розташований в 10 хвилинах ходьби від пляжу Санур. До послуг гостей відкритий басейн, загальна обідня зона і безкоштовний Wi-Fi на всій території. Гостям надається туристична допомога та послуги масажу. Крім того, для гостей організовуються заняття водними видами спорту, такими як дайвінг і сноркелінг. Гостьовий будинок Sanur знаходиться в 30 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Нгура-Рай і району Нуса-Дуа, а також в 40 хвилинах їзди від міста Кута. У номерах встановлено кондиціонер, телевізор, шафа і облаштована ванна кімната з душем і рушниками.
10 1 відгук
Sepoi Sepoi
Індонезія, Ломбок (острів)
Опис готелю Комплекс Villa Sepoi Sepoi з видом на острови Гілі і океан знаходиться на пляжі Сіра. До послуг гостей простора автономна вілла з приватним басейном, кухнею, а також вітальні і обідньої зонами. У всьому будинку надається безкоштовний Wi-Fi. Вілла Sepoi Sepoi розташована в місті Танджунг на острові Ломбок, в 5 хвилинах їзди на човні від островів Гілі, на яких можна зайнятися сноркелінгом і дайвінгом. Поїздка до курортного міста Сенгігі займе 30 хвилин. До міста Матарам 45 хвилин їзди. Ця величезна двоповерхова вілла з 6 спальнями і солом'яною стріхою, оточена рослинністю, оформлена в поєднанні традиційного і сучасного стилю.
10 1 відгук
Longhouse
Опис готелю Хіт продажів в місті Джімбаран! Простора вілла Longhouse з панорамним видом на пагорби Джімбаран розпорядженні власним басейном, кухнею, безкоштовним доступом в Інтернет, спа-салоном, тренажерним залом, дитячим куточком і власним театром. Співробітники гостьового будинку можуть організувати заняття балійскім танцями, кулінарні майстер-класи та змагання з кайтбордінгу. Вілла має в своєму розпорядженні просторій вітальні відкритого планування з традиційною дахом з аланг-аланга, 6 спальнями з ліжками з балдахіном і тематично оформленими мотивами індонезійських островів.

Поширені запитання про готелі Індонезії з віллою, з апартаментами

У 2024 році популярні такі готелі Індонезії з віллою, з апартаментами:
Для вибору відповідного готелю ви можете скористатись зручним пошуком по сайту, також на Farvater Travel ви знайдете безліч фото готелів та відгуків про кращі готелі Індонезії з віллою, з апартаментами
10 1 відгук
The Widyas Luxury Villa
Опис готелю Хіт продажів в місті Керобокан! Комплекс вілл Widyas Bali знаходиться в тихому і спокійному місці, менш ніж в 5 хвилинах їзди від стильного району Семіньяк. До послуг гостей ресторан і окремі вілли з відкритим басейном. За запитом на віллі може бути організований сеанс розслабляючого масажу. Крім того, безкоштовно надає послуги перевезення з аеропорту. У розпорядженні гостей всіх оснащених кондиціонерами вілл тропічний сад і власна тераса з басейном і видом на сад. Гості можуть відпочивати на шезлонгах біля басейну і в вітальні зоні.
10 1 відгук
The Dampati Villas
9.6 178 відгуків
Oberoi Lombok
Опис готелю Гостям готелю Oberoi в Ломбок пропонується безкоштовна парковка і безкоштовний Wi-Fi, а також фітнес-центр з відкритим басейном і видом на море. У всіх номерах і віллах готелю Oberoi є садок з мармуровою ванною на рівні підлоги, супутникове телебачення, DVD-плеєр і міні-бар. Здійснюється цілодобове обслуговування номерів.    Гості, які бажають підзарядитися позитивною енергією, можуть пограти в теніс або відвідати сеанс масажу в спа-салоні. Також можна орендувати гірський велосипед. У пляжному клубі готелю Oberoi можна зайнятися підводним плаванням і віндсерфінгом.
9.6 1 відгук
Bali Swiss Villa
Опис готелю Хіт продажів в місті Семіньяк! Комплекс Bali Swiss Villa знаходиться на тихій вулиці в Семіньяк. До послуг гостей просторі вілли з власними басейнами і повністю оснащеними кухнями. На всій території комплексу надається безкоштовний Wi-Fi. Є спа-салон і екскурсійне бюро. Стійка реєстрації працює цілодобово. Вілли з кондиціонером оформлені в різних колірних гамах. Вони мають у своєму розпорядженні обідньої і вітальні зоною. На повністю оснащених кухнях є холодильник і мікрохвильова піч. У ванних кімнатах встановлена гідромасажна ванна і окремий душ.
9.6 159 відгуків
Semara Luxury Villa Resort
Опис готелю Цей розкішний курортний готель розташований на краю скелі в 150 метрах над Індійським океаном. З вікон відкривається приголомшливий вид на навколишні ландшафти. На території курортного готелю The Ungasan Clifftop є власний пляж і функціонують фітнес і спа-центри. На час проживання гостям надається індивідуальне обслуговування. У всіх варіантах розміщення встановлені док-станція для iPod і телевізор з плоским екраном, що транслює кабельні канали. Підключений безкоштовний Wi-Fi. На повністю мебльованих віллах є дизайнерська кухня і просторі лаундж-зони як всередині, так і під відкритим небом.
Villa Ininda And Ligaya
Опис готелю Комплекс, який складається з 2 розділених відкритим басейном вілл, розташований в центрі району Семіньяк на острові Балі. Вілли з високою стелею оформлені в сучасному стилі. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi. Поїздка до пляжів Петітенгет і Семіньяк займає 10 хвилин. На кожній віллі облаштовано окрему вітальня з стельовим вентилятором і супутниковим телебаченням. Кухня укомплектована 2 холодильниками, посудомийної машиною і мікрохвильовою піччю. Крім того, на віллах комплексу Ininda and Ligaya встановлений відкритий тропічний душ.
9.4 105 відгуків
Damai Lovina Villas
Опис готелю Готель Damai розташований посеред тропічного пейзажу, на вкритих джунглями пагорбах, що підносяться над північним узбережжям Балі. З вікон цього курортного готелю відкривається вид на вулкани острова Ява. У готелі вас чекають чудовий ресторан і просторі вілли з власними терасами. Вілли в готелі Damai оформлені в сучасному балійском стилі і мають у своєму розпорядженні видом на навколишнє зелень. Всі вони призначені для некурящих. Вілли оснащені телевізором з плоским екраном, безкоштовним бездротовим доступом в Інтернет і ванною кімнатою під відкритим небом.
9.4 36 відгуків
Private Villa Ambary House
Опис готелю Вілла Ambary House з відкритим басейном і безкоштовним WiFi знаходиться в тихому районі острова Гілі Траванган. У числі зручностей цієї просторої вілли - кондиціонер, домашній кінотеатр, Bluetooth-колонки і напіввідчинені вітальня з видом на басейн. Також в розпорядженні гостей гідромасажна ванна, сейф і гостинний куточок. На повністю обладнаної міні-кухні встановлено обідній стіл, а в напіввідкритій власній ванній кімнаті з душем надаються безкоштовні туалетно-косметичні приналежності. Гості можуть скористатися послугою з доставки їжі і напоїв на віллу.
9.4 366 відгуків
The Kunja Villa Hotel
Опис готелю Бутік-готель Kunja зручно розташований у районі Петітенгет курорту Семіньяк всього в 8 хвилинах ходьби від пляжу, в 3 хвилинах ходьби від торгового центру The Seminyak Square і ресторанів Ku De Ta і Laluciola. У розпорядженні гостей бутик-готелю Kunja просторі вілли з власним басейном, вітальні / обідньою зоною з телевізором і DVD-плеєром, повністю обладнаною кухнею, док-станцією для iPod і великою ванною кімнатою з ванною і душем. Поїздка на автомобілі до Міжнародного аеропорту Нгура-Рай займає приблизно 20 хвилин.
9.4 4 відгуки
Pantai Lima & Villa Melissa
Опис готелю Хіт продажів в місті Чангу! Вілла Melissa розташована на курорті Чангу на острові Балі, в 900 метрах від пляжу Ехо-Біч. До послуг гостей тераса, відкритий басейн і безкоштовний Wi-Fi. Гостям надається безкоштовний автомобіль з водієм на 8 годин на добу (вартість бензину оплачується додатково). На кухні встановлена духовка. У розпорядженні гостей телевізор із супутниковими каналами та DVD-плеєр. На території облаштована безкоштовна приватна парковка. Гості можуть пограти в теніс і взяти напрокат автомобіль.
9.4 119 відгуків
Bambu Indah Villa Ubud
Опис готелю Розкішний та безпечний для довкілля бутик-готель Bambu Indah розміщений в околицях Убуда, звідки відкривається панорамний вид на гори, рисові поля та пагорби. Інфраструктура закладу налічує відкритий басейн та масажний кабінет. Бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi) та автостоянка пропонуються безкоштовно. Готель Bambu Indah розташований за 15 хвилин їзди від центру Убуда та за 1 годину їзди від аеропорту Нгурах-Рай. До гори Батукару, яка гарно підходить для піших і велосипедних прогулянок, можна доїхати на автомобілі за 1,5 години. В оформленні інтер'єру кожного бунгало художньо поєднуються бамбукові елементи зі старовинними деталями з яванського тикового дерева.
9.4 54 відгуки
Kampung Kecil Villa
Опис готелю Комплекс Kampung Kecil з просторими окремими віллами, відкритим басейном і ландшафтним садом розташований в районі Санур на Балі. До послуг гостей безкоштовний прокат велосипедів і безкоштовний Wi-Fi на всій території. Вілли обставлені красивою різьблений дерев'яними меблями. Серед зручностей вітальня / їдальня і повністю обладнана кухня з посудом. У номерах із кондиціонерами спальнях в розпорядженні гостей телевізор з плоским екраном, DVD-плеєр, а також ванна кімната під відкритим небом з ванною.
9.2 79 відгуків
AKARA
Опис готелю Хіт продажів в місті Семіньяк! У комплексі Akara Villas, розташованому в центрі міста Семіняк, до послуг гостей розкішні вілли з приватними басейнами. Комплекс знаходиться в декількох кроках від ресторанів і магазинів і в 10 хвилинах ходьби від місцевих пляжів. Гостям також надається безкоштовний трансфер в межах цього району. Комплекс Akara Villas складається з вілл з 1 - 4 спальнями, безкоштовним Wi-Fi, супутниковим телебаченням і DVD-плеєром. Гостям надається безкоштовна парковка. Підлоги номерів виготовлені з твердих порід деревини, а ванні кімнати оздоблені мармуром.
9.2 131 відгук
Chandra Luxury Villas Bali
Опис готелю Хіт продажів в місті Семіньяк! Комплекс вілл Chandra Bali розташований в тихому житловому кварталі стильного курорту Семіньяк. До послуг гостей просторі вілли з власним басейном і ландшафтним садом. На всіх віллах є ванна кімната на відкритому повітрі і повністю обладнана кухня. Від комплексу вілл Chandra Bali можна за 5 хвилин дійти до найближчого пляжу і вулиці Лакшамана і за 15 хвилин доїхати до столиці Балі - міста Денпасар. Поїздка до Міжнародного аеропорту Балі займає 30 хвилин. Гості можуть скористатися регулярним трансфером до району Семіньяк.
9.2 70 відгуків
One Eleven
Опис готелю Шикарний комплекс для дорослих One Eleven знаходиться в стильному і жвавому районі Семіньяк острова Балі. До послуг гостей вілли в мінімалістському стилі з окремим входом і власним 14-метровим басейном. Місця на парковці і Wi-Fi надаються безкоштовно. Комплекс One Eleven розташований в 5 хвилинах ходьби від торгового центру Seminyak Square і в 10 хвилинах ходьби від пляжу Петітенгет. Поїздка до міжнародного аеропорту Нгура-Рай займає 25 хвилин. Вілли оформлені з використанням натурального дерева та каменю.
9.2 163 відгуки
The Javana Royal Villas
Опис готелю Один з кращих варіантів, обраних нами в місті Семіньяк. Вілли Javana Royal знаходяться в фешенебельному районі курортного містечка Семіньяк. До послуг гостей власний дворецький, пейзажний басейн, безкоштовний Wi-Fi і безкоштовна парковка. Щодня надається безкоштовний трансфер до торговельного центру Seminyak Square і пляжу Петітенгет. У легкій доступності знаходяться магазини, бари і ресторани. Вілли розташовані приблизно в 9 хвилинах ходьби від ресторану Sarong і приблизно в 6 хвилинах ходьби від пляжного клубу Potato Head, з якого добре видно захід.
9.2 435 відгуків
The Dusun Villas Bali
Опис готелю Комплекс вілл The Dusun розташований в селищі Петітенгет, всього в 5 хвилинах ходьби від пляжів Петітенгет і Семіньяк, і також в 30 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Нгура-Рай. До послуг гостей вілли з великим окремим басейном і безкоштовний трансфер від / до аеропорту. На кожній віллі комплексу Dusun є повністю обладнана міні-кухня і обідня зона. У числі зручностей - телевізор з супутниковими каналами. У власній ванній кімнаті встановлені ванна і душ. Співробітники готелю володіють англійською, японською та французькою мовами.
9.2 1 відгук
The Bale Tokek Villa
Опис готелю Хіт продажів в місті Чангу! підбірка вілл Гості зможуть чудово відпочити на розкішній віллі The Bale Tokek, розташованої в 15 хвилинах їзди від пляжу Ехо. У вашому розпорядженні власний басейн з видом на пишну зелень. Для гостей вілли організовують безкоштовний трансфер від / до аеропорту. На всій території працює WiFi. У Семіньяк, який знаходиться в 25 хвилинах їзди від вілли The Bale Tokek, ви можете зайнятися шопінгом, а також відвідати нічні клуби і ресторани з вишуканою кухнею. Поїздка до інтернаціонального аеропорту Нгура Рай займає 40 хвилин, а відстань до гольф-клубу Nirwana Bali складає 15 км.
9.2
Zen Resort Bali
Опис готелю Курортний готель Zen розташований в 10 хвилинах ходьби від пляжу Пурі Джати, на пагорбі з видом на Балійском море. Готель оточений рисовими полями і виноградниками. До послуг гостей аюрведичний спа-салон, заняття йогою і безкоштовний Wi-Fi. Курорт Zen Bali знаходиться поруч з древніми храмами і селом Деса Ума Ан'яр. В 1 годині їзди розташоване озеро Бедугул, а в 2 годинах їзди - місто Убуд. У 3 годинах їзди знаходиться аеропорт Денпасар. Вілли курортного готелю Zen оформлені в балійском стилі і обладнані кондиціонерами вілл, власними терасами і відкритими ванними кімнатами в саду.
9.2 429 відгуків
Komea Bali Villa
Опис готелю Один з кращих варіантів, обраних нами в місті Чангу. Комплекс Komea знаходиться в оточенні рисових полів району Батубеліг. До послуг гостей бутик-вілли з 1 або 2 спальнями, безкоштовним Wi-Fi і власним басейном. До пляжу Каю-Путіх і клубу Canggu - 5 хвилин ходьби. До району Семіньяк можна доїхати за 5 хвилин. Вілли з видом на рисові поля оформлені в сучасному індонезійському стилі і мають у своєму розпорядженні басейном з гідромасажем і просторим тропічним садом. У числі зручностей обідня зона, міні-кухня, а також вітальня з телевізором з плоским екраном, супутниковими каналами та док-станцією для iPod.
Indah Manis
Опис готелю Вілли Indah Manis розташовані в Джімбаране на острові Балі. До послуг гостей розкішні вілли з власним басейном і повністю обладнаною кухнею, оформлені в балійском стилі, фітнес-зал, спа-салон, більярд та приладдя для барбекю. Вілли обладнані вітальні відкритого планування і обідньою зоною. На кухні встановлені плита, духовка і тостер. Гості можуть відпочити біля басейну або подивитися кінофільми на DVD-дисках. Вілли Indah Manis знаходяться в 20 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Нгура-Рай.
9.2 7 відгуків
Fare Ti'i Villa by Premier Hospitality Asia
Опис готелю Гостям комплексу вілл Fare Ti'I by Premier Hospitality Asia пропонується екзотичний відпочинок в рибальському селі Переренан, в 10 хвилинах їзди від пляжу Ехо. До послуг гостей традиційні індонезійські вілли з сучасними зручностями, а також відкритий басейн. Комплекс вілл Fare Ti'I by Premier Hospitality Asia знаходиться в 15 хвилинах їзди від туристичного району Семіньяк і знаменитого храму Танах-Лот. Поїздка до міжнародного аеропорту Нгура-Рай займає 40 хвилин. Вілли Fare Ti'i є розкішними зразками індонезійської архітектури і прикрашені хитромудрими різьбленими дерев'яними елементами.
9.2 314 відгуків
Kelapa Retreat and Spa
Опис готелю До послуг гостей розкішного курортного бутик-готелю Kelapa Retreat & Spa пейзажний басейн з видом на Індійський океан і красивий ландшафтний сад з кокосовими пальмами. На території є власний пляж, ресторан і безкоштовний Wi-Fi. Замовити такі вигоди трансфер до місцевого торгового району. Просторі і світлі люкси і вілли з кондиціонером і мальовничим видом на океан оформлені в сучасному балійском стилі. У числі зручностей - міні-бар, DVD-плеєр і телевізор з плоским екраном. В елегантних, частково знаходяться на відкритому повітрі ванних кімнатах є ванна і душ з гарячою водою, а також фен.
9.2 452 відгуки
Tugu Park Malang
Індонезія, Ява (острів)
Опис готелю Один з кращих варіантів, обраних нами в місті Маланг - популярно серед гостей. Inspired by the styles of the colonial era, Hotel Tugu Malang is located in East Java. Combining a fusion of Indonesian and Chinese designs, the hotel houses an outdoor pool, a spa centre and dining options. Free WiFi and parking are provided. Rooms at Hotel Tugu are individually designed and decorated with antiques. Each room has a satellite TV, a minibar and tea / coffee making facilities. Equipped with a bath, the en suite bathroom is stocked with a hairdryer, slippers and free toiletries.
9 184 відгуки
THE BALE
Опис готелю Розкішний курортний комплекс The Bale, призначений лише для дорослих, розташований у туристичному районі Нуса-Дуа. До послуг гостей ексклюзивні вілли з приватним басейном, зручними диванами і безкоштовним Wi-Fi. Мешканцям пропонують трансфер з/до аеропорту, а також надаються цілодобові послуги дворецького. У розпорядженні гостей безкоштовний міні-бар, що поповнюється щодня. Курортний готель The Bale розміщений за 5 хвилин їзди від торгово-розважального центру Bali Collection Nusa Dua, за 10 хвилин їзди від ресторану Bumbu Bali і за 15 хвилин їзди від міжнародного аеропорту Нгурах-Рай.
9 76 відгуків
Kayu Manis Nusa Dua
Опис готелю Хіт продажів у місті Нуса-Дуа! Приватні вілли Kayumanis Nusa Dua & Spa розташовані на власному білопіщаному пляжі в курортному районі Нуса-Дуа. До послуг гостей цього помешкання басейни, спа-центр і безкоштовний Wi-Fi. Гостям надається безкоштовний трансфер з/до аеропорту, а також привітальний напій, щоденний післяобідній чай і щоденний кошик з фруктами щодня. Один раз за весь період проживання гості можуть безкоштовно замовити невеликий масаж. Поїздка автомобілем від курорту до міжнародного аеропорту Нгурах-Рай займе 15 хвилин.
9 32 відгуки
Kayumanis Sanur (ex. THE GANGSA)
Опис готелю До пляжу можна дійти всього за 11 хвилин. Цей 4-зірковий курортний готель знаходиться в районі Санур, в 10 хвилинах їзди від пляжу Санур. У числі зручностей власний басейн, безкоштовний Wi-Fi, безкоштовна приватна парковка і безкоштовний трансфер від / до пляжу. Після прибуття гостям запропонують вітальний напій, охолоджене рушник і 15-хвилинний сеанс масажу. Оформлені в балійском стилі вілли спа-готелю Kayumanis Sanur Private оснащені кондиціонером, кабельним телебаченням і щодня поповнюється міні-баром.
9 412 відгуків
Kenanga
Опис готелю Готель Mathis Retreat з панорамним видом на тихі рисові поля знаходиться в тихому місці серед природного зелені. До послуг гостей ресторан, відкритий пейзажний басейн і безкоштовний Wi-Fi. Розкішні номери і бунгало оформлені в сучасному балійском стилі. Всі номери повністю мебльовані та мають у своєму розпорядженні окремою терасою, гостинним куточком з диваном і телевізором з плоским екраном. Гості можуть замовити масаж тіла в спа-салоні або відправитися на пішу або велосипедну прогулянку. Бажаючі оглянути околиці можуть взяти напрокат автомобіль.
9 528 відгуків
Warwick Ibah Villas
Опис готелю Один з кращих варіантів, обраних нами в місті Убуд. Спа-готель Warwick Ibah Luxury Villas розташований в пологій долині річки Кампуан, всього в 5 хвилинах ходьби від центру міста. Гостям пропонується безкоштовний трансфер до центру Убуда. Люкси Warwick Ibah оформлені в традиційному балійском стилі. З них відкривається фантастичний вид на навколишній пейзаж. У кожному люксі є власний гостинний куточок і оброблена мармуром ванна кімната. Зручності в номерах включають кабельне телебачення, DVD-плеєр і холодильник.
9 577 відгуків
The Villas
Опис готелю До пляжу можна дійти всього за 12 хвилин. Спа-готель The Villas Bali розташований в самому центрі Семіньяк, в оточенні бутиків і ресторанів. На віллах є власний басейн. Відстань до пляжу Семіньяк становить 1,5 км, до пляжу Легіан - близько 2,5 км, до знаменитого і жвавого пляжу Кута - 4,8 км, а до Міжнародного аеропорту Нгура-Рай - 6,3 км. Вілли побудовані в традиційному балійском стилі і мають у своєму розпорядженні тропічним садом, шезлонгами, кухнею і обідньою зоною, а також телевізором з плоским екраном, DVD-плеєром і стереосистемою з док-станцією для iPod.
9 4 відгуки
Maharaj
Опис готелю Хіт продажів в місті Семіньяк! Просторі і розкішні вілли Maharaj з власним басейном і садом знаходяться в 300 метрах від пляжу Оберой. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi і приватна парковка, а за запитом співробітники вілл Maharaj проводять спа-процедури. Гості можуть самостійно готувати на повністю обладнаних кухнях вілл. Спальні обладнані кондиціонером, а в ванних кімнатах встановлено тропічний душ на відкритому повітрі. Для відпочинку гостей передбачені просторі вітальня і обідня зони, а також шезлонги біля басейну.
9 44 відгуки
Majapahit
Опис готелю У розташованому в Кетевеле 5-зірковому комплексі вілл Majapahit Beach - Maya в вашому розпорядженні власний басейн і гідромасажна ванна. У комплексі з видом на море гості зможуть скористатися послугами персональних дворецьких, шеф-кухарів і терапевтів-масажистів. У числі зручностей безкоштовний Wi-Fi і безкоштовна парковка. Комплекс вілл Majapahit Beach - Maya знаходиться в 10 хвилинах їзди від Парку птахів, а також Морського і сафарі-парку Балі. До пляжу Санур від комплексу вілл можна доїхати за 15 хвилин, а до художнього ринку Убуда - за 25 хвилин.
9 89 відгуків
The Residence Seminyak
Опис готелю У готелі Residence Seminyak ви зможете насолодитися спокійним відпочинком в одному з найбільш фешенебельних районів Семіньяк. До ваших послуг просторі вілли з повним обслуговуванням, а також власний басейн, безкоштовний WiFi і масажні процедури. Гості готелю Residence Seminyak можуть користуватися велосипедами для поїздок по прилеглій території. Відстань до Міжнародного аеропорту Нгура-Рай становить 12 км. Вілли готелю Residence Seminyak розташовують вітальні і обідньої зонами, повністю обладнаною кухнею та окремим входом.
9 8 відгуків
Beji Indah Villa
Опис готелю Вілла Beji Indah з безкоштовним Wi-Fi розташована в центрі культурологічного міста Убуд. У розпорядженні гостей просторі номери, відкритий басейн і ресторан індонезійської і західної кухні. У люксах вілли Beji Indah є гостинний куточок і власна ванна кімната з душем, наполовину розміщена на відкритому повітрі. У деяких люксах - власний басейн. Сучасний інтер'єр оформлений в балійском стилі. До послуг гостей пральня та оренда автомобілів. У спа-центрі можна замовити масажні та розслаблюючі процедури.
9 198 відгуків
Space At Bali
Опис готелю Просторі вілли з кондиціонером Space At Bali оформлені в сучасному тропічному стилі. До послуг гостей власний відкритий басейн, безкоштовний WiFi, приналежності для барбекю і розслабляючий масаж. У 5 хвилинах ходьби розташовані магазини і ресторани курорту Семіньяк. Вілли оформлені в сучасному балийской стилі і мають у своєму розпорядженні просторій вітальні, телевізором з плоским екраном і DVD-плеєром. З вікон відкривається вид на ландшафтний сад. У власних ванних кімнатах встановлена ванна і тропічний душ.
9 18 відгуків
Artisane Villas and Spa by Premier Hospitality Asi
Опис готелю Хіт продажів в місті Семіньяк! Розкішний тропічний курортний готель Villa Artisane by Premier Hospitality Asia розташований в районі Семіньяк. До послуг гостей красиві вілли в балійском стилі зі спа-зручностями, безкоштовний Wi-Fi на всій території і відкритий басейн з шезлонгами. Простора вілла обставлена вишуканими дерев'яними меблями і має в своєму розпорядженні 3 красивими спальнями, затишній вітальні і затишної обідньою зоною. Вілла має в своєму розпорядженні власним патіо, де гості можуть відпочити на великих диванах, подивитися телевізор з плоским екраном і CD / DVD-плеєром, а також розкішні власні ванні кімнати з ванною і тропічним душем.
9 61 відгук
Mayana Villa
Опис готелю Хіт продажів в місті Чангу! Комплекс вілл Mayana розташований в 15 хвилинах їзди від міста Семіньяк. До послуг гостей відкритий басейн, власна кухня і безкоштовний WiFi в зонах загального користування. На віллі є напіввідчинені вітальня зона з диваном і телевізором з плоским екраном і DVD-плеєром. Спальні розташовують кондиціонером, телевізором з плоским екраном і супутниковими каналами, проти сіткою і ванною кімнатою з душем і феном. Добре обладнана кухня оснащена плитою, мікрохвильовою піччю і холодильником.
9 263 відгуки
WakaGangga
Опис готелю У комплексі WakaGangga є все для розкішного відпочинку біля моря. До послуг гостей бар, ресторан, спа-салон, відкритий басейн і безкоштовний Wi-Fi на всій території. Кожна простора вілла має власну терасою. Всі вілли оформлені зі смаком, в них постелений дерев'яна підлога. У числі зручностей електричний чайник, док-станція для iPod і телевізор з плоским екраном і DVD-плеєром. Деякі вілли мають у своєму розпорядженні власним басейном. У всіх власних ванних кімнатах встановлена ванна, душ і надається набір безкоштовних туалетно-косметичних приладдя.
9 453 відгуки
Kajane Mua
Опис готелю 5-зірковий вілла Kajane Mua Private знаходиться на вулиці Манкі-Форест, всього в 5 хвилинах ходьби від ринку і палацу Убуда. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi і прокат велосипедів, а також відкритий басейн і спа-процедури. Вілла має в своєму розпорядженні номерами з кондиціонером, з яких відкривається вид на на ущелину, сади або рисові поля. Крім того, кожен номер обставлений меблями з темного дерева і оснащений кабельним телебаченням, колонками для підключення iPod і DVD-плеєром. У власних ванних кімнатах встановлена ванна.

Бажаєте отримувати кращі добірки турів кожен день?

Наші тревел-експерти щодня збирають пропозиції в Telegram каналі.